advertise
  • آدرس : تهران، جاده ساوه، نسیم، شهر نمایشگاه دائمی، فیلتر پایانه حمل و نقل کالای تهران

وبلاگ ماموت پالایه

هرآنچه باید در رابطه با فیلتر ها بدانید.

ژ 1-9

فیلتر هوا وسیله‌ای ساده است که برای فعالیت سالم و بهینه اتومبیل شما بسیار مهم است و چند نوع متفاوت از فیلتر هوای خودرو تولید می‌شود.

ژ 1-12

ماشین‌ها و به خصوص ماشین‌ سنگین برای عملکرد بهتر نیاز دارند تا به ازای هر پنج هزار کیلومتر و یا هنگام سرویس خودرو، فیلتر آن‌ها تعویض گردد.

ژ 1-16

فیلتر روغن یکی از مهمترین قطعات مصرفی در خودرو می باشد این قطعه از ورود کثیفی ها از طریق روغن موتور به داخل اجزاء موتور جلوگیری می کند.

ژ 1-19

بالدوین ، یک برند شرکت پارکر ،اخیراً فیلتر سوخت راندمان بالا برای بزرگراه آزاد کرده‌ است. این فیلتر ، ظرفیت نگهداری آلودگی برجسته را ارائه می‌دهد.

ژ 1-22

در این مقاله به بررسی کاربرد فیلتر روغن در موتور خودرو می پردازیم. فلیتر روغن از ورود ذرات فلزی و ناخالصی ها به درون اجزای موتور جلوگیری می کند.

ژ 1-10

هوای تمیز به شما احساس شادابی می‌دهد و مجاری تنفسی شما را از آلودگی حفظ می‌کند. فیلتر هوای کابین باعث جریان هوای تازه در خودرو می شود.

ژ 1-14

هنگام رانندگی ، فقط کاربران جاده ای خطرناک نیستند که باید مراقب آنها باشید تهدیدی نامرئی وجود دارد که از آنچه تصور می کنید نزدیکتر است.

ژ 1-17

در این مقاله به فیلتر خشک کن هوا، تأثیرات این فیلتر و روغن سوزی در خودرو ها و رفع آن خواهیم پرداخت پس در ادامه با ما باشید.

ژ 1-20

فیلتر هیدرولیک یکی از انواع فیلتر های صنعتی است که کاربرد آن جذب ذرات اضافی موجود در روغن هیدرولیک می باشد.

ژ 1-11

حتما شما هم مانند بسیاری از افراد، بهار و آب و هوای آن را دوست دارید. اینکه هوا گرم‌تر می‌شود و می‌توانید وقت خود را بیشتر در بیرون از خانه بگذرانید.

ژ 1-15

فیلتر هوا یکی از قطعات اصلی خودرو به شمار می آید که وظیفه فیلتر کردن و تمیز کردن هوای ورودی به خودرو را دارد، این قطعه بایستی مرتب چک شود.

ژ 1-18

در شیمی ما به جداسازی جامدات و مایعات نیاز داریم. در عملیات فیلتراسیون ،کاغذ فیلتر ضروری است. کاغذ فیلتر برای فیلتر کردن جامدات و مایعات فیلتر عمل می‌کند.

ژ 1-21

فیلتر سپراتور (separator) به معنای جداکننده می باشد و به منظور تفکیک هوا و روغن از یکدیگر پس از فشرده شدن هوا در کمپرسور به کار می رود.