advertise
  • آدرس : تهران، جاده ساوه، نسیم، شهر نمایشگاه دائمی، فیلتر پایانه حمل و نقل کالای تهران

فیلتر بالدوین چیست؟

فیلتر بالدوین

بالدوین ، یک برند شرکت پارکر ،اخیراً فیلتر سوخت راندمان بالا را برای کاربردهای بزرگراه آزاد کرده‌است. فیلتر با محیط بسیار مهندسی شده بسیار مهندسی ، ظرفیت نگهداری آلودگی برجسته را ارایه می‌کند، Bf۶۳۰۰ در حالی که ذرات مخرب را به ۴ میکرون می رساند.
آزمایش استاندارد صنعتی نشان می‌دهد که Bf۶۳۰۰ دو برابر ذرات بیشتر از ۴ میکرون را ثبت می‌کند. همچنین تست Burst نشان می‌دهد که مقاومت در برابر فشار برابر با ۸۰۰ بار برابر با دوام است. ما واقعاً در مورد انتشار این فیلتر هیجان‌زده هستیم.همچنین انواع فیلتر در فروشگاه اینترنتی ماموت پالایه به صورت مستقیم عرضه گردیده است.شما میتوانید برای مشاهده و خرید انواع فیلتر بر روی لینک زیر کلیک نمایید.

فیلتر بالدوین چیست؟ | ماموت پالایه

استیو زیمرمن مدیر بخش مهندسی بخش مهندسی محصول ، گفت : Bf۶۳۰۰ با صدها موتور در بزرگراه با موتورهای کمنز و پرکینزمتناسب است، و بالدوین سابقه ارائه وظیفه سنگین ،تصفیه با کیفیت را دارد. ما به شدت در تحقیقات ،توسعه و آزمایش سرمایه‌گذاری کرده‌ایم تا اطمینان حاصل کنیم که ما با بهترین محصولات در صنعت ،مشتریان خود را تامین می‌کنیم. بالدوین الزامات عملکردی سخت عملیاتی را برای تمیز نگه داشتن سوخت و اطمینان از عملکرد بالا و عمر طولانی‌تر سوخت مطابقت می‌دهد. تست کیفیت)


تیم بالدوین از مهندسان به طور مستمر روش‌هایی را برای بهبود محصول و تولید تعیین می‌کند. گروه مهندسی محصول با کار کردن از طراحی فیلتر پایه و استفاده از آخرین فن‌آوری مانند مدل‌سازی سه بعدی مسیر را با طرح‌های ابتکاری و انحصاری مانند فیلترهای هوا ، شیر تخلیه برای سوخت آب و فیلتر با استفاده از تکنولوژی بالا هدایت می کند.
صافی‌ها صرفاً یک فیلتر مانند ، بسیاری ازفیلتر شرکت‌های بزرگ نیست، یک فرآیند تولید یکپارچه عمودی به بالدوین اجازه می‌دهد تا حداکثر کنترل و ثبات را نه تنها با تولید فیلترها، بلکه با اجزای فیلتر تولید فراهم کند. عمل ساختن یک فیلتر از پایگاه به کیفیت و کنترل هزینه اجازه می‌دهد ، و بالدوین را یک مزیت نسبت به رقابت نشان می‌دهد.
برای پشتیبانی از تعهد خود به کیفیت ، بالدوین صافی‌ها به دست آمده‌است و گواهی‌نامه‌های کیفیت را در امکانات خود حفظ کرده‌است.

طراحی فیلتر بالدوین | ماموت پالایه

توضیع فیلتر بالدوین | ماموت پالایه

دانشگاه بالدوین یک سمینار سه‌روزه است که توسط مهندسین و کارکنان طراحی فیلتر بسیار آموزش‌دیده ما ارائه شده‌است و برای گسترش آگاهی توزیع کنندگان ما از نظریه‌ها و شیوه‌های تصفیه امروزی طراحی شده‌است. تورهای آزمایشگاهی نشان می‌دهند که ساخت کتابچه راهنمای کالاو بررسی انجام‌شده با اصول فیلتراسیون موجود و فعلی انجام شده‌است.
اطلاعات مربوط به بالدوین خدمات مشتری ، تضمین کیفیت و خدمات فنی، بازاریابی و فروش مزایای بالدوین، با تمرکز بر روی ویژگی‌ها و مزایای محصول، بخشی از این دوره هستند.بحث در مورد شیوه‌های نگهداری پیشگیرانه ، و فواصل تخلیه نفت ، همه نگرانی‌های اپراتور تجهیزات سنگین، نیز در طول این سمینار مورد استفاده قرار می‌گیرند.
بالدوین Baldwin در مرکز ما درنبراسکا ارائه شده‌ است هر جلسه در ساعت ۸ صبح روز دوشنبه آغاز می‌شود و در ساعت ۱۲ بعد از ظهر تا سال ۲۰۲۱ طول خواهد کشید.


فروشگاه اینترنتی ماموت پالایه به عنوان یکی از واحدهای پیشرو در صنعت فیلتر،اعم از فیلترهای ماشین آلات سنگین، فیلترهای سبک، فیلترهای صنعتی و ... میباشد و از عرضه کنندگان اصلی این صنعت به شمار میرود.همچنین انواع محصولات بالدوین توسط شرکت ماموت پالایه به صورت مستقیم عرضه می شود.شما میتوانید برای دریافت اطلاعات بیشتر و اطلاع از قیمت ها با متخصصان تماس حاصل فرمایید.

فیلترهای ماینر
مقایسه
صافی بنزین
مقایسه
روغن
مقایسه
هواکش
مقایسه
فیلتر کابین
مقایسه
خشک کن
مقایسه
فیلتر هوا
مقایسه
فیلتر گازوئیل
مقایسه
فیلتر کابین
مقایسه
فیلتر هیدرولیک
مقایسه
فیلتر هوا
مقایسه
فیلتر گازوئیل
مقایسه
فیلتر روغن
مقایسه
فیلترهای کیسه ای
مقایسه