advertise
  • آدرس : تهران، جاده ساوه، نسیم، شهر نمایشگاه دائمی، فیلتر پایانه حمل و نقل کالای تهران

فیلتر هیدرولیک صنعتی چیست و چه کاربردی دارد؟

فیلتر هیدرولیک صنعتی | ماموت پالایه

فیلتر هیدرولیک چیست؟

فیلتر هیدرولیک وظیفه دارد ذرات اضافی در روغن را جذب کند. فیلتر هیدرولیک ضامن تمیزی روغن و سلامت کارکرد سیستم هیدرولیک است. با دقت حین تعمیرات قطعات هیدرولیک در می یابیم، برای آب بندی شیرآلات تعداد زیادی اورینگ استفاده شده است. معمولا وقتی روغن سازگار با جنس اورینگ بکار رود آب بندها با عمر طولانی کار میکند. تنها نقطه ضعف شیر های هیدرولیک و پمپها از حیث دوام کارکرد، کثیفی روغن است.
وجود ذرات اضافی باعث خوردگی و پاره شدن اورینگ و پکینگ میشود. در اینصورت یا روغن به مصرف کننده نمیرسد و یا فرایند فشار سازی متوقف میشود.همه این موارد نشان دهنده اهمیت بالای وجود این فیلتر در سیستم هیدرولیک می باشند. بنابراین اگر زمانی قصد تعویض این فیلتر را در یکی از دستگاه های صنعتی خود داشتید می توانید بهتر است به دنبال برندی مطمئن و با کیفیت باشید. شرکت ماموت فیلتر یکی از بهترین تولید کنندگان انواع فیلتر های صنعتی خودرو در ایران می باشد.
یکی از پر فروش ترین محصولات این مجموعه، فیلتر هیدرولیک صنعتی می باشد. فیلتر روغن هیدرولیک صنعتی ماموت با استفاده از برترین مواد اولیه تولید و عرضه شده است. مجموعه ماموت فیلتر با هدف جلب نظر مثبت مشتریان سعی دارد بهترین محصولات را با قیمتی معقول به شما عزیزان عرضه نماید. در ادامه به معرفی انواع فیلتر های صنعتی موجود در فروشگاه ماموت فیلتر می پردازیم. شما می توانید برای خرید فیلتر هیدرولیک به فروشگاه آنلاین ماموت فیلتر مراجعه نمایید.


فیلتر خط مکش هیدرولیک | ماموت پالایه

فیلتر خط مکش هیدرولیک

فیلتر مکش وظیفه دارد از ورود ذرات اضافی به درون پمپ خودداری کند. طبیتعا محل نصب آن با رعایت شرایط استاندارد در مسیر وروردی پمپ خواهد بود. از آنجاییکه در پمپ هیدرولیک با پدیده کاویتاسیون روبرو هستیم مش سایز فیلتر مکش در حدود ۱۵۰ میکرون و یا بزرگتر انتخاب میشود. از اینرو بنام صافی مکش هم شناخه میشود. این فیلتر در راه ورود روغن به پمپ قرار دارد و از ورود ذرات اضافی موجود در روغن به پمپ جلوگیری می کند. این قطعه در دستگاه های صنعتی بین مخزن دستگاه و پمپ دستگاه قرار میگیرد. وظیفه این فیلتر در سلامت دستگاه بسیار حیاتی است و باید سلامت آن را هر ماه چک کرد تا دستگاه به مشکل جدی بر نخورد. شما می توانید برای خرید فیتر مکش که یکی از انواع فیلتر هیدرولیک صنعتی می باشد. می توانید به فروشگاه ماموت فیلتر مراجعه نمایید.


فیلتر خط فشار هیدرولیک

زمانی که از قطعات حساس مانند شیرهای پرورپورشنال و یا سروو هیدرولیک استفاده میشود. بر اساس توصیه سازنده فیلتر فشار با سطح تمیزی بالا بکار گرفته میشود. سطح فشار قابل تحمل در کاربردهای صنعتی معمول تا ۴۲۰ بار می باشد. معمولا فیلتر فشار برای تامین تمیزی روغن در حد NAS ۴-۷ کاربرد دارد. مش سایز این فیلترها از ۴ الی ۱۲ میکرون میباشد. نکته مهم و قابل توجه اینست که سایز مش فیلتر به تنهایی نمیتواند معیار درستی برای انتخاب باشد. سطح تمیزی بدست آمده صرفا بر اساس مش بندی فیلتر تعیین نمیشود.
این فیلتر ها به صورت خطی و یا بلوکی در مدار هیدرولیک نصب میشود. این فیلتر یکی از قطعاتی است که تحت فشار بسیار زیادی باید کار کند بنابراین جنس آن اهمیت بسیار بالایی دارد و باید از فروشگاه و برندی مطمئن نسبت به خرید آن اقدام نمایید. ماموت فیلتر تولید کننده انواع فیلتر های صنعتی می باشد. شما می توانید برای خرید فیلتر هیدرولیک صنعتی به فروشگاه ما مراجعه نمایید.

فیلتر خط فشار هیدرولیک | ماموت پالایه

فیلتر برگشت هیدرولیک | ماموت پالایه

فیلتر برگشت هیدرولیک

فیلتر برگشت هیدرولیک زمانی بکار میرود که ذراتی از داخل سیستم به روغن هیدرولیک اضافه شود. لذا میخواهیم از ورود آنها به مخزن هیدرولیک جلوگیری کنیم. هدف این است که علاوه بر جذب ذرات در مسیر عبور آزادانه روغن به مخزن هیدرولیک محدودیتی بوجود نیاید.
لذا سطح فشار مربوط به فیلتر برگشت هیدرولیک از حدود ۲ بار تجاوز نمیکند. کارتریج داخلی این فیلترها میتواند از مش سایز ۲۱ الی ۴۰ میکرون انتخاب شود .همانطور که در مورد فیلتر فشار توضیح داده شد صرف انتخاب سایز مش فیلتر سطح تمیزی مطلوب را تعیین نمکیند. این فیلتر ها به صورت خطی و یا قرارگیری روی درب مخزن در مدار هیدرولیک نصب میشود. فیلتر برگشت وظیفه دارد ذرات اضافی که در طی عملکرد دستگاه به روغن اضافه می شود را گرفته و از ورود آنها به دیگر اجزای سیستم هیدرولیک جلوگیری کند. 


فیلتر روغن هیدرولیک صنعتی

فیلتر هیدرولیک همانطور که بیان شد وظیفه تمیز کردن سیال هیدرولیک را دارد. این فیلتر از ورود ذرات و گرد و غبار به سیستم هیدرولیک خودرو جلوگیری می کند. معمولا فیلتر هیدرولیک در مسیر مخزن و قبل از پمپ هیدرولیک قرار گرفته است و پیش از ورود روغن به پمپ ذرات اضافی و گرد و غبار را از روغن جدا می کند. شرکت ماموت فیلتر تولید کننده انواع فیلتر های صنعتی، انواع فیلتر های هیدرولیک را با کیفیت بالا و قیمت مناسب تولید و به بازار عرضه می کند. از ویژگی های مهم این فیلتر می توان به :
• حداقل افت فشار در متوسط جریان سیال
• در ابعاد و اندازه های مختلف
• قابلیت تمیز شوندگی در فیلترها با مدیای فلزی
• قابل نصب بر روی سیستمهای روانکاری و هیدرولیکی
• مقاوم در برابر افت فشار بالای سیستمهای فشار قوی
• قابل استفاده در سیستم های مکش، برگشت و فشار

اشاره کرد. شما می توانید برای سفارش انواع فیلتر های صنعتی به فروشگاه ماموت فیلتر مراجعه نمایید و سفارش خود را ثبت کنید.


| ماموت پالایه

خرید انواع فیلتر صنعتی

شرکت ماموت فیلتر تولید کننده انواع فیلتر های صنعتی از جمله  پیش فیلترهای تهویه هوا ، فیلترهای تهویه هوای صنعتی، فیلترهای کارتریجی ،المنتی،بسکت دار(هوا و گاز)، فیلترهای هیدرولیک، میکروفیلترها، سپراتورها و فیلترهای کیسه ای می باشد. شما می توانید برای سفارش انواع فیلتر صنعتی به فروشگاه ما مراجعه نمایید و پس از بررسی مشخصات فیلتر های صنعتی مورد نظر برای خرید اقدامات لازم را مبذول فرمایید.

فیلترهای ماینر
مقایسه
صافی بنزین
مقایسه
روغن
مقایسه
هواکش
مقایسه
فیلتر کابین
مقایسه
خشک کن
مقایسه
فیلتر هوا
مقایسه
فیلتر گازوئیل
مقایسه
فیلتر کابین
مقایسه
فیلتر هیدرولیک
مقایسه
فیلتر هوا
مقایسه
فیلتر گازوئیل
مقایسه
فیلتر روغن
مقایسه
فیلترهای کیسه ای
مقایسه