advertise
  • آدرس : تهران، جاده ساوه، نسیم، شهر نمایشگاه دائمی، فیلتر پایانه حمل و نقل کالای تهران

دانستنی هایی در مورد فیلتر هوا شرکت ماموت پالایه

خرید فیلتر خودرو | ماموت پالایه

فیلتر هوا چیست؟

فیلتر هوا همانطور که از نامش پیداست وسیله ایست برای پاک کردن هوای ورودی به موتور خودرو . این فیلترها به موتور خودرو کمک میکند تا مواد خارجی مانند ذرات جامد، گرد و غبار و باکتری موجود در هوا وارد موتور نگردد. همچنین باعث کنترل میزان هوای ورودی به داخل موتور خودرو میشود. این قطعه اهمیت بسیار بالایی در سالم نگه داشتن موتور خودرو دارد بنابراین بایستی از برندی معتبر و با کیفیت تهیه شود. ماموت پالای تولید کننده انواع فیلتر هوا می باشد شما می توانید برای خرید فیلتر هوا ماموت از فروشگاه ما اقدام به سفارش نمایید.
فیلتر کثیف و نامرغوب به علت بسته شدن منافذ کاغذ فیلتر باعث میگردد تا مصرف بنزین افزایش یابد و همچنین به علت سوخت ناقص بنزین، آلودگی شدید هوا را به همراه دارد .
تعویض به موقع فیلتر هوا نه تنها باعث کاهش مصرف سوخت بنزین میشود، همچنین نیاز به تعویض روغن موتور را کاهش میدهد زیرا عمر روغن موتور بستگی به سایش و پارگی اجزای آن دارد همچنین این قطعه مانع از ورود آلودگی به موتور و قسمت‌های مهم آن همانند سیلندرها و پیستون‌ها می‌شود.
عمر مفید فیلتر ها با توجه به نوع مصرف و رانندگی متفاوت میباشند اما به طور میانگین برای استفاده های شخصی ۳ ماه میتوان از فیلتر های هوا استفاده کرد.


کارایی و سرعت از تعادل کامل حاصل می شود. چه در قدرت آرام بدن یک ورزشکار باشد و چه در اجزای ظریف یک موتور ، وقتی کارها هماهنگ کار می کنند ، قدرت واقعی حاصل می شود. هر قسمت از موتور احتراقی شما برای هدف بزرگتری طراحی شده است - تأمین نیرو و حرکت. برای اینکه این به درستی کار کند ، باید هر قطعه. درست باشد. در شرکت ماموت پالایه ما فیلترهای هوای موتور را تولید می کنیم که در تمام عناصر احتراق و احتراق حیاتی موتور شما را قادر می سازد تا بهترین عملکرد را داشته باشند.


کمال را احساس کنید. اختلاف را پیش ببرید.


| ماموت پالایه

انواع فیلتر هوای خودرو


۱-فیلتر هوای کاغذی
یکی از عمومی ترین و پر کاربرد ترین نوع فیلتر هوا ، فیلتر هوای کاغذی است . چرا که دارای بازدهی بالا و استفاده راحت هستند و همچنین باعث صرفه جویی در هزینه می شوند.این فیلتر، ترکیبی از مواد سلولزی و رزین با نفوذپذیری مشخصی در مقابل هوا میباشد .

۲- فیلتر هوای فومی
فیلترهای فومی پلی اورتان مرطوب با روغن در تعویض فیلتر هوا اتومیبیل ها استفاده می شوند . با توجه به درجه و ضخامت فوم استفاده شده، هوای فومی پلی اورتان مرطوب با روغن می توانند محدودیت جریان هوا را به کمترین حالت برسانند یا گنجایش پذیرش مقدار زیادی آلودگی را داشته باشد .


۳- فیلتر هوای اسفنجی
این فیلتر های هوا از پلیمرهای اشباع شده از روغن ساخته شده است . در گذشته از این فیلتر در تراکتور ها و وسایل حمل و نقل سنگین استفاده می شد ولی امروزه در ماشین های مسابقه ای و به صورت لایه ای به کار میرود .

۴- فیلتر هوای کتان
فیلتر هوای کتان نسبت به سایر فیلتر ها آنها از قیمت بالاتری برخوردار میباشد . این محصول به علت به کار رفتن ۶ لایه پارچه ، مخصوص فیلتر های روغنی ساخته شده است تا مواد اضافی را به خود جذب نماید. همچنین قابل شستشو هستند و باعث میشوند تا ماشین تنفس راحتتری را داشته باشد .

| ماموت پالایه

چگونه بفهمیم فیلتر هوای خودرو باید تعویض شود؟

همانطور که قبلا گفته شده اجزای داخل موتور خودرو برای کار کردن بدون مشکل نیاز دارند تا خالی از هر نوع گردو غبار یا مواد خارجی باشند . برای این کار نیاز داریم تا به موقع و در زمان مناسب اقدام به تعویض فیلتر هوای خراب خودرو کنیم . خرابی فیلتر علائم مختلفی دارد که ما در اینجا به چند نمونه از آن ها اشاره میکنیم :


• روشن شدن چراغ چک خودرو موتور برای فرایند احتراق به اکسیژن نیاز دارد. اما اگر هوای موردنیاز برای احتراق وجود نداشته نباشد، داخل موتور کربن انباشته شده و همین موضوع باعث روشن شدن چراغ چک اتومبیل خواهد شد. با کثیف بودن فیلتر خودرو، اکسیژن مورد نیاز فراهم نمیشود و همین امر باعث روشن شدن چراغ چک میشود .

• مصرف بیش از حد سوخت همانطور که در بالا گفته شد موتور برای احتراق نیاز به اکسیژن دارد و در صورت نبود اکسیژن احتراق به درستی صورت نمیگیرد . همین امر باعث میگردد تا سوخت خودرو به صورت ناقص بسوزد.

• خروج دوده سیاه از اگزوز هنگامی که اکسیژن کافی در موتور نباشد و بنزین به صورت ناقص بسوزد باعث میشود تا به صورت دوده از موتور خودرو خارج شود.

• کاهش قدرت موتور خودرو و لرزش مدام آن یکی از علائم کثیفی فیلتر هوای خودرو، کاهش قدرت موتور است . هنگامی که احتراق به درستی صورت نگیر در زمان استارت موتور با لرزش رو به رو میشود.

• بوی شدید بنزین هنگامی که بنزین به صورت کامل نمیسوزد و به صورت دوده از خودرو خارج میگردد سبب ایجاد بوی شدید بنزین میگردد.


تمیز کننده هوای موتور برای موتور شما چه خواهد کرد؟

برای محصولات به ظاهر ساده ، فیلترهای هوا موتور ماموت پالایه ما بر اساس تخصص و مهندسی پیچیده ساخته شده است. ما طیف وسیعی از فیلترهای هوای عالی موتور را ارائه می دهیم تا متناسب با اکثر مدل های وسایل نقلیه و ماشین آلات باشد. کاتالوگ ما را جستجو کنید تا موتور مناسب خود را پیدا کنید.
ما راه حل های فیلتر موتور ، موتور چابک ایجاد می کنیم که می توانند با گسترده ترین برنامه ها سازگار شوند. تیم متخصص ما برای پاسخگویی به نیازها و چالش های خاص شما ، طراحی های متناسب را طراحی می کند. مانند فیلتر هوا به شکل ذوزنقه برای موتورها یا سطح فیلتر پله ای که ظرفیت فیلتراسیون را افزایش می دهد.
و فن آوری رشته چسب مارپیچ ما وجود دارد که نمایانگر روشی پیشگامانه برای اطمینان از سازگاری در چین های فیلتر و نگه داشتن فیلتر در شکل اصلی است. در شرایط شدید (مانند محیط های گرد و غبار) ، فیلترهای ما دارای عناصر فیلتر هوای موتور ثانویه اختیاری هستند تا ضمن سرویس دهی عناصر اصلی فیلتر ، از حفاظت جامعی برخوردار شوند.


دلایل نصب فیلتر هوای موتور

مانند موتورهایی که شما رانندگی و سرویس می کنید ، دنیای طراحی فیلتر همیشه در حرکت است. در ماموت پالایه ما نه تنها سعی در مطابقت با فناوری های جدید داریم بلکه ضربان سازهای پیشتاز هم هستیم. به همین دلیل فیلترهای هوای موتور ما ساخته شده اند تا در برابر همه چیزهایی که ممکن است زندگی در جاده به آنها برسد ، مقاومت کنند.

تمیز کننده هوای موتور برای موتور شما چه خواهد کرد؟

هوای آلوده موتور تعادل داخلی را بر هم زده و باعث کثیفی و رسوب روی. قطعات موتور می شود . این می تواند عملکرد اجزای الکترونیکی را مختل کند ، باعث ایجاد مشعل در احتراق ، اتلاف سوخت و کاهش عمر موتور شود شما می توانید موتور خود را با یک فیلتر هوای پیشرفته موتور که گرد و غبار ، گرده ، دوده و قطرات آب را در هوای موتور می گیرد ، در حالت تعادل قرار دهید

مزایای فیلتر هوا ماموت پالایه را کشف کنید

محافظت - جلوگیری از ورود گرد و غبار به موتور خودرو

امنیت - مقاومت و ظرفیت بالا در برابر گرد و غبار

طول عمر - محافظت بهینه از موتور و سایر اجزای حساس موتور


مزایای تعویض به موقع فیلتر هوا

• بهبود عملکرد موتور
•  کاهش انتشار گاز های گلخانه ای
• افزایش بهره‌وری سوخت
• کاهش انتشار دود

یکی از مهمترین مزایا تعویض به موقع فیلتر ، بهبود عملکرد موتور و به طور کلی بهبود عملکرد خودروی شما میشود . علاوه بر آن سبب صرفه جویی در مصرف انرژی و نیز میگردد . فیلتر هوا به علت قیمت مناسبی که دارد مقرون به صرفه میباشد تا در زمان مناسب تعویض گردد و باعث جلوگیری از صدمه زدن به موتور خودرو که قیمت زیادی را دارا میباشد ، گردد . یکی دیگر از مزایای تعویض به موقع ، کاهش انتشار گاز های گلخانه ای میباشد.
هنگامی که فرایند سوخت به صورت کامل صورت گیرد سبب جلوگیری از سوخت ناقص و در نتیجه کاهش گاز های گلخانه ای میگردد.
عدم تعویض به موقع فیلتر موجب وارد شدن صدمات جدی به موتور خودرو می شود، شما بایستی در زمان مناسب نسبت به تعویض فیلتر هوای خودرو با نمونه نو اقدام نمایید. برای بررسی فیلتر درپوش را باز کنید ( که با بست ها یا سایر اتصالات نگه داشته شده است). فیلتر را خارج کرده و در برابر تابش نور ( آفتاب ) قرار دهید. اگر فیلتر خیلی تیره و نور های عبوری از آن کم باشند ، نشانه گرفتگی بیش از حد فیلتر است و باید آن را تعویض نمود.

فروشگاه ماموت پالایه

فیلتراسیون شما به هر آنچه نیاز دارد ، ما راه حل را پیدا کرده ایم. برای جستجوی همه محصولات فیلتر ۱۰۰٪ با کیفیت OE یافتن کالای مناسب برای بیش از ۳۰۰۰۰۰ برنامه ، کاتالوگ آنلاین ما را مرور کنید...

فیلترهای ماینر
مقایسه
صافی بنزین
مقایسه
روغن
مقایسه
هواکش
مقایسه
فیلتر کابین
مقایسه
خشک کن
مقایسه
فیلتر هوا
مقایسه
فیلتر گازوئیل
مقایسه
فیلتر کابین
مقایسه
فیلتر هیدرولیک
مقایسه
فیلتر هوا
مقایسه
فیلتر گازوئیل
مقایسه
فیلتر روغن
مقایسه
فیلترهای کیسه ای
مقایسه