advertise
  • آدرس : تهران، جاده ساوه، نسیم، شهر نمایشگاه دائمی، فیلتر پایانه حمل و نقل کالای تهران

فیلتر خشک کن هوا

عملکرد فیلتر خشک کن هوا

عملکرد این خشک کن هوا برای همه وسایل نقلیه با مصرف بالا و آلودگی روغن ( coalescing )اولین کسی بود که در بازار خودرو یک کارتریج خشک‌کن هوا را با یک تابع ( wabco )یکپارچه که رطوبت و ذرات معلق نفت را از سیستم هوا جدا می‌کند معرفی کرد.
سیستم هوایی حامی سیستم هوایی برای فراهم آوردن عملکرد جداسازی نفت عالی بدون به خطر انداختن عملکرد خشک کردن کارتریج از Filters fleece برای جداسازی نفت استفاده می‌کند. عملکرد یکپارچه انرژی باعث می‌شود تا سطح بالایی از حفاظت در برابر خوردگی انجماد و آلاینده‌ها ایجاد شود به لطف تابع اضافی جداسازی نفت، هزینه‌های تعمیرات را کاهش می‌دهد. 
برای خرید فیلتر خشک کن هوا نیازی به صرف زمان و هزینه اضافی ندارید. فروشگاه ماموت پالایه بزرگترین عرضه کننده انواع فیلتر های صنعتی می باشد. برای خرید فیلتر خشک کن هوا کافی ست به با استفاده از لینک زیر به فروشگاه وبسایت مراجعه نمائید.


خشک کن چیست؟

خشک کن در واقع فیلتر تصفیه مدار باد است که وظیفه جذب و جداسازی بخار آب و قطرات روغن موجود در هوای فشرده را به منظور جلوگیری از وارد آمدن صدمه به اجزای سیستم ترمز و یخ زدگی قطعات در فصول سرد سال به عهده دارد.
کیفیت بالای خشک کن های Elite حاصل بهره‌گیری از آخرین فناوری های تولیدی و استفاده از مرغوب ترین مواد جاذب رطوبت است. قابلیت جذب بالای رطوبت و استحکام بالای بدنه و کپسول خشک کن، عامل اصلی افزایش عمر مفید کپسول و عملکرد مطلوب خشک کن های Elite است.

معرفی انواع خشک کن | ماموت پالایه

نشانه های روغن سوزی موتور چیست؟

روغن سوزی همان سوختن روغن موتور خودرو است، اگر به هر دلیلی این روغن از مدار خارج شود دو حالت پیش می آید یکی مشتی روغن و دیگری ورود روغن به درون محفظه احتراق سیلندر که این اتفاق روغن سوزی را به همراه دارد.
این اتفاق بیشتر در خودرو های قدیمی رخمی دهد اما این طور نیست که سوختن روغن موتور را در خودروهای جدید و تازه نبینیم.


انواع دود خارج شده از اگزوز

دود آبی: خودرو دچار روغن سوزی شده است.
دود مشکی: بنزین وارد شده بیش از حد است.انژکتور یا کاربراتور بایدتنظیم شود.
دود سفید : آّب وارد محفظه احتراق شده دودها همیشه به معنی روغن سوزی نمی باشد و رنگ دود می تواند نوع مشکل خودرو را مشخص نماید.

تشخیص نوع روغن سوزی با رنگ دود | ماموت پالایه

نشانه های روغن سوزی

  • چرب شدن شمع های خودرو
  • خروج دود آبی از اگزوز
  • کاهش مداوم سطح روغن موتور
  • وجود بویی ناخوشایند از سمت خودرو
  • کاهش شتاب و افت قدرت موتور خودرو
  • وجود چربی در دهانه اگزوز خودرو

شرکت ماموت پالایه یکی از واحد های پایه و اصلی در صنعت فیلتر می باشد و همواره فیلترهای (روغن، هوا، سوخت و هیدرولیک برای انواع خودروهای سبک، سنگین و نیمه سنگین) را در بازار عرضه می نماید.شما میتوانید برای اطلاع از قیمت ها و دریافت مشاوره رایگان با متخصصان ما تماس بگیرید.